Sunday, May 13, 2012

Manchsester City Football Club

Mõned teist ehk teavad, et täna mägisid Man City ja Queens Park Rangers hooaja viimase mängu, mis otsustas, kes saab Premiere League karika. Mul oli võimalus oma tööga seoses staadionil viibida. Nimelt kutsuti mind paar päeva tagasi tänaseks appi, nii-öelda jooksupoisiks, Man City staadiumile jalka bossidele taldrikuid laudma kandma. Ilmselt nägin ma täna nii mõndagi väga kuulsat tegelast, ilma, et mul oleks õrna aimugi, kes ta on :)Esimesel poolajal õnnestus mul isegi oma silmaga staadionil mängu jälgida nii 15 minutit, ülejäänud aja pidime teleka vahendusel ennast kursis hoidma. Kuna mäng oli väga pingeline ja üsna pikka aega tundus, et City siiski kaotab, räägiti meile juba ära, et kui inimesed pärast mängu tagasi tulevad laudadesse, siis ärge naeratage ja olge hästi diskreetsed jne. Aga viimasel 5 lisaminutil juhtus tõeline ime ja lõpptulemuseks oli 3:2 Man City võit. Ja mis pärast seda lahti läks oli võimas. Inimesed olid tõeslises võidujoovastuses, sest see tähendas, et Manchester City võitis Premiere League Cup-i jälle pärast 44 aastat. Kõik lauslid, jooksid helesiniste sallide ja lippudega ringi, mõned nutsid õnnest, kõikidel ülejäänutel oli lai naeratus näos. Täna on Man City fännidel tõeline pidupäev :)